Pogłębiacz 16,5mm 60 stopni HSS-Co kobaltowy wysokowydajny Sherwood SHR0206150K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pogłębiacz 16,5mm 60 stopni HSS-Co kobaltowy wysokowydajny Sherwood SHR0206150K
Sherwood SHR-020-6150K
SHR0206150K
Pogłębiacz wysokowydajny HSS 16.5mm 60 ST SHR0206150K
SHR-020-6150K
SM.CK016,48,3ZLNE
Opis produktu
Pozwala na bardzo dokładne wykończenie powierzchni pogłębień ze zdolnością okrawania bez konieczności nawiercenia. Można stosować do aluminium bez obawy o powstanie wybrzuszeń. Dla specjalnych materiałów istnieje możliwość dostawy pogłębiaczy ze specjalną powłoką.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Body Diameter | 16.5mm |
| Producent | Sherwood |
| Countersink Angle | 60° stopni |
| Średnica skrawania | 16.5mm |
| Kod EAN13 | 5036140162211 |
| Kod eCl@ss | 21010101 |
| Powłoka, wykończenie | Bright |
| Materiał | HSS-Co, HSSCo, stal szybkotnąca kobaltowa |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Liczba rowków | 3 |
| Głębokosć całk./opak. | 25 |
| Długość całk./opak. | 60 |
| Waga całkowita | 0.04 |
| Szerokość całk./opak. | 25 |
| Średnica chwytu | 8mm |
| Typ chwytu | prosty |
| Standard, norma | |
| Nr produktu | 19060.165 |
| Rozmiar chwytu stożkowego | |
| Typ | Multiple Flute |
| Kod UNSPSC | 23241603 |
| Waga elementu | 29g |