Pogłębiacz 16mm 90 stopni 3 ostrza chwyt stożkowy HSS-Co kobaltowy Sherwood SHR0201550K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pogłębiacz 16mm 90 stopni 3 ostrza chwyt stożkowy HSS-Co kobaltowy Sherwood SHR0201550K
Sherwood SHR-020-1550K
SHR0201550K
Pogłębiacz HSS-Co, chwyt stożkowy, 3 ostrza 16mmx90 ST SHR0201550K
SHR-020-1550K
SM.CK016,157,5ZLNE
Opis produktu
Kąt 90°.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Body Diameter | 16mm |
| Producent | Sherwood |
| Countersink Angle | 90° stopni |
| Średnica skrawania | 16mm |
| Kod EAN13 | 5036140161894 |
| Kod eCl@ss | 21010101 |
| Powłoka, wykończenie | Bez powłoki, niepokryty |
| Materiał | HSS-Co, HSSCo, stal szybkotnąca kobaltowa |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Stożek Morse'a | 1MT |
| Liczba rowków | 3 |
| Głębokosć całk./opak. | 30 |
| Długość całk./opak. | 95 |
| Waga całkowita | 0.067 |
| Szerokość całk./opak. | 20 |
| Średnica chwytu | |
| Typ chwytu | Tapered |
| Standard, norma | |
| Nr produktu | SHR-020-1550K |
| Rozmiar chwytu stożkowego | MT1 |
| Typ | Multiple Flute |
| Kod UNSPSC | 23241603 |