Pogłębiacz 18mm walcowo-czołowy HSS-Co 5% kobaltowy Sherwood SHR0213640K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pogłębiacz 18mm walcowo-czołowy HSS-Co 5% kobaltowy Sherwood SHR0213640K
Specyfikacja pogłębiacza:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Pod rozmiar śruby | 10mm |
| Producent | Sherwood |
| Średnica robocza | 18mm |
| Kod EAN13 | 5036140162372 |
| Kod eCl@ss | 21010101 |
| Głębokosć całk./opak. | 25 |
| Długość całk./opak. | 100 |
| Waga całkowita | 0.11 |
| Szerokość całk./opak. | 25 |
| Średnica pilota | 10,5mm |
| Nr produktu | SHR-021-3640K |
| Kod UNSPSC | 23241603 |
| Waga elementu | 70g |
Sherwood SHR-021-3640K
SHR0213640K
Pogłębiacz walcowo-czołowy HSS-Co 5% 10mm SHR0213640K
SHR-021-3640K
SM.CK016,109,2ZLNE