Pogłębiacz 20,5mm 100 stopni HSS-Co kobaltowy wysokowydajny Sherwood SHR0205700K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pogłębiacz 20,5mm 100 stopni HSS-Co kobaltowy wysokowydajny Sherwood SHR0205700K SHR-020-5700K
- Średnica: 20,5mm
- Kąt wierzchołkowy: 100 stopni
- Materiał: HSS-Co, stal szybkotnąca z dodatkiem kobaltu
- Długość: 65mm
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica | 20,5mm |
| Producent | Sherwood |
| Kąt wierzchołkowy | 100° stopni |
| Średnica skrawania | 20,5mm |
| Kod EAN13 | 5036140162167 |
| Kod eCl@ss | 21010101 |
| Powłoka, wykończenie | Jasne |
| Materiał | HSS-Co, HSSCo, stal szybkotnąca kobaltowa |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Liczba rowków | 3 |
| Długość całk./opak. | 65mm |
| Waga całkowita | 0.045 |
| Średnica chwytu | 10mm |
| Typ chwytu | prosty |
| Nr produktu | 19100.205 |
| Typ | Wielorowkowy |
| Kod UNSPSC | 23241603 |
| Waga elementu | 48g |