Pogłębiacz 40mm 90 stopni 3 ostrza chwyt stożkowy HSS-Co kobaltowy Sherwood SHR0201790K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pogłębiacz 40mm 90 stopni 3 ostrza chwyt stożkowy HSS-Co kobaltowy Sherwood SHR0201790K SHR-020-1790K
- Średnica robocza: 40mm
- Kąt: 90 stopni
- Liczba ostry: 3
- Chwyt: stożkowy Morse'a MK3
- Materiał: HSS-Co, stal szybkotnąca z dodatkiem kobaltu
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Body Diameter | 40mm |
| Producent | Sherwood |
| Countersink Angle | 90° stopni |
| Średnica skrawania | 40mm |
| Kod EAN13 | 5036140161931 |
| Kod eCl@ss | 21010101 |
| Powłoka, wykończenie | Bez powłoki, niepokryty |
| Materiał | HSS-Co, HSSCo, stal szybkotnąca kobaltowa |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Stożek Morse'a | 3MT |
| Liczba rowków | 3 |
| Głębokosć całk./opak. | 50 |
| Długość całk./opak. | 155 |
| Waga całkowita | 0.56 |
| Szerokość całk./opak. | 50 |
| Typ chwytu | Tapered |
| Nr produktu | SHR-020-1790K |
| Rozmiar chwytu stożkowego | MT3 |
| Kod UNSPSC | 23241603 |