Pogłębiacz 6mm walcowo-czołowy HSS-Co 5% kobaltowy Sherwood SHR0213520K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pogłębiacz walcowo-czołowy 6mm HSS-Co 5% kobaltowy Sherwood SHR0213520K SHR-021-3520K
Specyfikacja pogłębiacza:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Pod rozmiar śrub | 3mm |
| Producent | Sherwood |
| Średnica robocza | 6mm |
| Kod EAN13 | 5036140162327 |
| Kod eCl@ss | 21010101 |
| Głębokosć całk./opak. | 5 |
| Długość całk./opak. | 70 |
| Waga całkowita | 10g |
| Szerokość całk./opak. | 5 |
| Pilot Dia. | 3.4mm |
| Nr produktu | SHR-021-3520K |
| Kod UNSPSC | 23241603 |
| Waga elementu | 10g |
SHR0213520K
Pogłębiacz walcowo-czołowy HSS-Co 5% 3mm SHR0213520K
SHR-021-3520K
SM.CK016,70,1ZLNE