Pogłębiacz 8mm walcowo-czołowy 5% HSS-Co Sherwood SHR0213080K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sherwood Pogłębiacz 8mm walcowo-czołowy 5% HSS-Co SHR0213080K
Sherwood SHR-021-3080K
SHR0213080K Sherwood POGLEBIACZ WALCOWO-CZOLOWY HSS-CO 5% 8mm
Rowek spiralny, 3 ostrza. Do średnich obciążeń. Stosowane do pogłębiania wstępnie wykonanych otworów, pod łby śrub (tak, aby łby śrub mogły się schować równo z powierzchnią nawierconego elementu). Wykonane zgodnie z normą BS328: 5:1983.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23241603 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Producent | Sherwood |
| Supplier Part No. | SHR-021-3080K |
| EAN13 Barcode | 5036140162297 |
| Pilot Diameter | 8.4 |
| Długość całk. | 87.3 |
| Bolt Size | 8 mm |
| Średnica skrawania | 15.0 |
| Waga elementu | 60 g |