Pogłębiacz stożkowy 13,4mm 90 stopni HSS-Co 5% kobaltowy din335 Sherwood SHR0203134Q
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pogłębiacz 13,4mm stożkowy 90 stopni HSS-Co 5% kobaltowy din335 Sherwood SHR0203134Q SHR-020-3134Q
- Średnica: 13,4mm
- Kąt: 90 stopni
- Chwyt: 8mm
- Materiał: HSS-Co, stal szybkotnąca z dodatkiem kobaltu 5%
- Norma: DIN335
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Body Diameter | 13.4mm |
| Producent | Sherwood |
| Countersink Angle | 90° stopni |
| Średnica skrawania | 13.4mm |
| Kod EAN13 | 5036140269897 |
| Kod eCl@ss | 21010101 |
| Powłoka, wykończenie | Połysk |
| Materiał | HSS-Co, HSSCo, stal szybkotnąca kobaltowa |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Liczba rowków | 3 |
| Długość całk./opak. | 56mm |
| Średnica chwytu | 8mm |
| Typ chwytu | prosty |
| Standard, norma | DIN 335 |
| Nr produktu | 476 |
| Kod UNSPSC | 23241603 |