Pogłębiacz stożkowy 6,3mm 100 stopni HSS-Co kobaltowy Sherwood SHR0205450K MTMX
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pogłębiacz 6,3mm 100 stopni HSS-Co kobaltowy wysokowydajny Sherwood SHR0205450K SHR-020-5450K
- Średnica: 6,3mm
- Rodzaj: pogłębiacz stożkowy
- Kąt: 100 stopni
- Materiał: HSS-Co, stal szybkotnąca z dodatkiem kobaltu
- Długość całkowita: 45mm
- Chwyt: 5mm
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Body Diameter | 6.3mm |
| Producent | Sherwood |
| Countersink Angle | 100° stopni |
| Średnica skrawania | 6.3mm |
| Kod EAN13 | 5036140270060 |
| Kod eCl@ss | 21010101 |
| Powłoka, wykończenie | Połysk |
| Materiał | HSS-Co, HSSCo, stal szybkotnąca kobaltowa |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Liczba rowków | 3 |
| Długość całk./opak. | 45mm |
| Średnica chwytu | 5mm |
| Typ chwytu | prosty |
| Nr produktu | SHR-020-5450K |
| Kod UNSPSC | 23241603 |