Pogłębiacz węglikowy 3/4" 90 stopni 3 ostrza Kennedy KEN1201110K KEN-120-1110K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$64.30
Cena regularna:
$52.27
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pogłębiacz węglikowy 3/4" 90 stopni 3 ostrza Kennedy KEN1201110K KEN-120-1110K
Kennedy KEN-120-1110K
KEN1201110K
Płytka wieloostrzowa z węglika 3/4"x90DEG 3FL S/S
KEN-120-1110K
SM.CK016,203,6ZLNE
Opis produktu
Przeznaczone do pogłębiania otworów w stali narzędziowej, żeliwie, aluminium, brązie oraz materiałach niemetalicznych takich jak włókna szklane, laminaty. Dostępne w wersjach 3- i 6-ostrzowych. Wykonane zgodnie z normą USCTI Standards.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Body Diameter | 3/4" calowe |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Countersink Angle | 90° stopni |
| Średnica skrawania | 19mm |
| Średnica skrawania | 3/4" calowe |
| Kod EAN13 | 5036140095786 |
| Kod eCl@ss | 21010190 |
| Powłoka, wykończenie | Bez powłoki, niepokryty |
| Materiał | Węglik |
| Grupa materiałowa | |
| Liczba rowków | 3 |
| Głębokosć całk./opak. | 27 |
| Długość całk./opak. | 110 |
| Waga całkowita | 0.135 |
| Szerokość całk./opak. | 27 |
| Średnica chwytu | 1/2" calowe |
| Typ chwytu | prosty |
| Standard, norma | USCTI Standards |
| Nr produktu | - |
| Rozmiar chwytu stożkowego | |
| Typ | Multiple Flute |
| Kod UNSPSC | 23241603 |
| Waga elementu | 130g |