Pogłębiacz wieloostrzowy 12,7mm 1/2" 90 stopni HSS-Co 5% kobaltowy Kennedy KEN0202060K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pogłębiacz wieloostrzowy 12,7mm 1/2" 90 stopni HSS-Co 5% kobaltowy Kennedy KEN0202060K
Kennedy KEN-020-2060K
KEN0202060K
1/2"x90DEG HSS ROSE MULTI-FLUTE S/S COUNTERSINK Kennedy KEN0202060K
Kennedy KEN-020-2060K
SM.CK016,36,6ZLNE
Opis produktu
Kształt różyKąt 90°. Długość całkowita: 52mm.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Body Diameter | 12.7mm |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Countersink Angle | 90° stopni |
| Średnica skrawania | 12.7mm |
| Kod EAN13 | 5036140269798 |
| Kod eCl@ss | 21010101 |
| Powłoka, wykończenie | Bez powłoki, niepokryty |
| Materiał | HSS-Co, HSSCo, stal szybkotnąca kobaltowa |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Liczba rowków | 6 |
| Głębokosć całk./opak. | 15 |
| Długość całk./opak. | 55 |
| Waga całkowita | 0.013 |
| Szerokość całk./opak. | 15 |
| Średnica chwytu | 4.8mm |
| Typ chwytu | prosty |
| Standard, norma | BS328:Part 5:1983 |
| Nr produktu | KEN-020-2060K |
| Rozmiar chwytu stożkowego | |
| Typ | Multiple Flute |
| Kod UNSPSC | 23241603 |