Pojemnik na niedopałki/popiół papierosów do mocowania na ścianie Matlock MTL9078120K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$94.35
Cena regularna:
$76.71
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pojemnik na niedopalki/popiół papierosów do mocowania na ścianie Matlock MTL9078120K
Matlock MTL-907-8120K
MTL9078120K
WALL MOUNTED STAINLESS STEEL ASH BIN Matlock
MTL-907-8120K
SM.CK016,185,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Pojemniki ze stali nierdzewnej na niedopałki/ popiół papierosów są odpowiednio zaprojektowane aby w sposób bezpieczny i efektywny pozbywać się niedopałków papierosów i niepożądanych zanieczyszczeń powodowanych przez papierosy. Są całkowicie odporne na warunki pogodowe i idealne do zastosowania w wyznaczonych obszarach do palenia. Zamykany na kluczyk, odchylany na zawiasach przód.
Dostarczane wraz z zamocowaniami do ściany.
Wymiary (S x W x G): 265 x 285 x 110mm. Pojemność: 3 litry.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| Depth | 110 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140326545 |
| Wysokość | 285 mm |
| Supplier Part No. | 9078120K |
| Typ | Popelník |
| UNSPSC Code | 47121706 |
| Szerokość | 265 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Silver |
| Materiał | Stainless Steel |
| Głębokość całk. | 110mm |
| Wysokość całkowita | 265mm |
| Szerokość całk. | 285mm |
| Numer produktu | HR-ASH011-2 |
| Resistance Features | Weather-resistant |
| Maximum Volume Capacity | 3 L litre |
| Equipment Type | Wall Mounted |