Pojemnik przeźroczysty z dozownikiem 60ml Kennedy KEN5405000K MTMX
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pojemnik przeźroczysty z dozownikiem 60ml Kennedy KEN5405000K
Kennedy KEN-540-5000K
Pojemnik PRZEZROCZYSTY z DOZOWNIKIEM 60ml
KEN-540-5000K
Opis produktu
60ml Elastyczny pojemnik ConcertinaWykonane z polietylenu odpornego na olej i chemikalia. Sztywne aplikatory z zamykającym kapturkiem.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140116375 |
| Kod eCl@ss | 21043101 |
| Zakres chwytu | 60 ml |
| Głębokosć całk./opak. | 25 |
| Długość całk./opak. | 120 |
| Waga całkowita | 0.013 |
| Szerokość całk./opak. | 55 |
| Nr produktu | KEN-540-5000K |
| Kod UNSPSC | 27112905 |
| Waga elementu | 15g |
KEN5405000K
POJEMNIK PRZEZROCZYSTY Z DOZOWNIKIEM 60ml Kennedy
KEN-540-5000K
SM.CK016,4,8ZLNE
Narzędzia Cromwell