Pojemnik składany Euro 600x400x320mm Matlock MTL4044330K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
69,30 €
Cena regularna:
56,34 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
600x400x320mm FOLDABLE BOX Matlock MTL4044330K
Matlock MTL-404-4330K
MTL4044330K
600x400x320mm FOLDABLE BOX Matlock
MTL-404-4330K
SM.CK016,185ZLNE
Narzędzia Cromwell
Składane pojemniki do przechowywania rzeczy są wykonane z mocnego polipropylenu w kolorze szarym. Kompatybilne w rozmiarze z Kontenerami Euro (można używać tych samych pokryw) i moga być stawiane jeden na drugi z lub bez pokryw. Prosta metoda składania dla oszczędności miejsca gdy nie są używane.
Dostępne w dwóch rozmiarach:
400 x 300 x 220mm
600 x 400 x 220mm
Pokrywy są dostarczane oddzielnie, patrz poniżej.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| Opis | Foldable Box |
| EAN13 Barcode | 5036140226562 |
| eCl@ss Code | 21100490 |
| Głębokość całk. | 220 |
| Długość całkowita | 600 |
| Waga całkowita | 1.8 |
| Szerokość całk. | 400 |
| Supplier Part No. | 4044330K |
| UNSPSC Code | 24112003 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Grey |
| Number of Drawers | |
| Głębokość całk. | 320mm |
| Wysokość całkowita | 600mm |
| Szerokość całk. | 400mm |
| Numer produktu | FB64/32 |
| Typ produktu | Euro Container |
| Liczba elementów | szt; elem. |