Pojemnik-taca z 10-oma przegródkami Kennedy KEN5936000K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
10-COMPARTMENT STORAGE TRAY Kennedy KEN5936000K
Kennedy KEN-593-6000K
KEN5936000K
10-COMPARTMENT STORAGE TRAY Kennedy
KEN-593-6000K
SM.CK016,25,4ZLNE
Narzędzia Cromwell
Zrobiony z twardego polipropylenu. Ta skrzynka narzędziowa ma 10 równych przegródek o wymiarach 80 x 40 x 30mm (głębokość). Pokrywa ma pozytywne zatrzaski oraz jest półprzezroczysta co umożliwia widzenie zawartości skrzynki.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140225701 |
| Głębokość całk. | 36 |
| Długość całkowita | 240 |
| Waga całkowita | 0.2 |
| Szerokość całk. | 178 |
| Supplier Part No. | 5936000K |
| UNSPSC Code | 24112401 |
| Waga | 0.2 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wysokość całkowita | mm |
| Długość całkowita | 240mm |
| Szerokość całk. | 178mm |
| Typ | Spare Part |
| Number of Compartments | 10 |
| Additional Features | Lid Is Semi-Transparent To View Its Contents The Lid Has Positive Catches |
| Product Material | Polypropylene |