Pokrętło do gwintowników 2-2,8mm typ T angielski Kennedy KEN5188860K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pokrętło do gwintowników 2-2,8mm typ T angielski Kennedy KEN5188860K
Kennedy KEN-518-8860K
Pokrętło do gwintowników, typ 'T', ANGIELSKI 2.0-2.8mm
KEN-518-8860K
Opis produktu
Typ angielskiUżywane do operacji ręcznego gwintowania zapewnia zasięg i siłę dźwigni potrzebną do właściwego gwintowania w miejscach o ograniczonej przestrzeni. Przystosowane do użycia w ciężkich warunkach rozciągliwa stalowa powierzchnia z obrotowa gałka, 4 wyrównawcze zaciski mających za zadanie utrzymać gwintownik i posuwowy
chwyt T który, może być użyty kiedy gwintowana jest powierzchnia boczna.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bar Wrench Długość całk. | |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Compatible Tap Wrench | |
| Die Stock Długość całk. | |
| Standard, norma dot. wymiarów | ISO 529; JIS |
| Kod EAN13 | 5036140002654 |
| Kod eCl@ss | 21020301 |
| Zawiera | |
| Maximum Square Size | 2mm |
| Maximum Rozmiar gwintu | 2.8mm |
| Minimum Square Size | 2.8mm |
| Minimum Rozmiar gwintu | 2mm |
| Liczba sztuk lub elementów | 1 |
| Outside Diameter | |
| Głębokosć całk./opak. | 60 |
| Długość całk./opak. | 60 |
| Waga całkowita | 0.046 |
| Szerokość całk./opak. | 25 |
| Square Size | 2.0 to 2.8mm |
| Nr produktu | KEN-518-8860K |
| Tap Wrench Type | T-handle Chuck |
| T-Handle Adjustability | Sliding Handle |
| T-Handle Length | 60mm |
| Typ | Tap Wrench |
| Kod UNSPSC | 27111720 |
| Wrench Body Length | 50mm |
KEN5188860K
POKRETLO DO GWINTOWNIKOW, TYP 'T', ANGIELSKI 2.0-2.8mm Kennedy
KEN-518-8860K
SM.CK016,34,9ZLNE
Narzędzia Cromwell