Pokrętło kombinowane 10mm x6,8+10mm do statywu magnetycznego Kennedy KEN3333020K KEN-333-3020K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pokrętło kombinowane 10mm x6,8+10mm do statywu magnetycznego Kennedy KEN3333020K KEN-333-3020K
Kennedy KEN-333-3020K
KEN3333020K
Pokrętło KOMBINOWANE DO STATYWU MAG 10mmx6,8+10mm Kennedy
KEN-333-3020K
SM.CK016,44,9ZLNE
Narzędzia Cromwell
Opis produktu
Z reduktorem pod ucho, trzpień redukcyjny. Średnica ucha: 1/4”.Akceptuje
KEN-333-3020K: Gniazdo: 6, i 8mm. Prowadnica: 10mm
KEN-333-3040K: Gniazdo: 4, 6 i 8mm. Prowadnica: 12mm
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140107243 |
| eCl@ss Code | 21020801 |
| Supplier Part No. | 3333020K |
| UNSPSC Code | 23152203 |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Model, kod produktu | |
| Rozmiar gwintu | M8 x 1.25mm |
| To Suit | 4, 8, and 10mm Spigot To Fit 10mm Bar |
| Type | Stand Fitments |
| Size | 10mm |