Pokrętło nastawne 3/8"-1" do gwintowników Kennedy KEN5188470K PRO20
dostępny
Cena regularna:
184,80 zł
Cena regularna:
150,24 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pokrętło nastawne 3/8"-1" do gwintowników Kennedy KEN5188470K
Kennedy KEN-518-8470K
Pokrętło nastawne do gwintowników 3/8"-1"
KEN-518-8470K
Opis produktu
Całość stalowa, utwardzona i hartowana powłoka, solidna konstrukcja, utwardzone szczęki i obrotowy, nastawny uchwyt dla dobrego mocowania. Zaprojektowane z prostym uchwytem zwiększającym siłę dźwigni zwłaszcza gdy używa się gwintownikówo większej średnicy. Wielkości narzynek ISO 529.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bar Wrench Długość całk. | 180; 360mm |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Compatible Tap Wrench | |
| Die Stock Długość całk. | |
| Standard, norma dot. wymiarów | ISO 529 |
| Kod EAN13 | 5036140002609 |
| Kod eCl@ss | 21020301 |
| Zawiera | |
| Maximum Square Size | 17mm |
| Maximum Rozmiar gwintu | 1 in |
| Minimum Rozmiar gwintu | 1/16 in |
| Liczba sztuk lub elementów | 1 |
| Outside Diameter | |
| Głębokosć całk./opak. | 25 |
| Długość całk./opak. | 470 |
| Waga całkowita | 1.54 |
| Szerokość całk./opak. | 55 |
| Square Size | 5.3 - 17mm |
| Tap Wrench Type | Straight-handle Bar |
| T-Handle Adjustability | Fixed Handle |
| T-Handle Length | |
| Typ | Tap Wrench |
| Kod UNSPSC | 27111720 |
| Wrench Body Length |
KEN5188470K
POKRETLO NASTAWNE DO GWINTOWNIKOW 3/8"-1" Kennedy
KEN-518-8470K
SM.CK016,112,9ZLNE
Narzędzia Cromwell