Pokrętło nieiskrzące 1/2" 250mm przesuwne z czopem kwadratowym Kennedy KEN5757020K
Cena regularna:
$133.45
Cena regularna:
$108.49
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pokrętło nieiskrzące 1/2" 250mm przesuwne z czopem kwadratowym Kennedy KEN5757020K
Kennedy KEN-575-7020K
KEN5757020K
POKRETLO NIEISKRZACE PRZESUWNE Z CZOPEM KWADR. 250mm 1/2" Kennedy
KEN-575-7020K
SM.CK016,320ZLNE
Narzędzia Cromwell
Opis produktu
Narzędzia nieiskrzące są używane do eliminowania szansy na eksplozję przy pracy z substancjami potencjalnie łatwopalnymi lub zagrażające eksplozją. Zapobiegają powstawaniu iskier, jak to jest w przypadku standardowych urządzeń kiedy mają onekontakt z twardą powierzchnią. Użycie narzędzi nieiskrzących jest istotna przy wielu przemysłowych aplikacjach jak, produkcja ropy naftowej i chemikalii, działanie kraników sprejowych, budowa statków, wydobywczy, papierniczy oraz inne gdzie powstanie iskry mogłoby stanowić zagrożenie. Narzędzia nieiskrzące wykonane z brązu i aluminium wykonane są do 25 HRC i wykonane są w twardości do 25 HRC. Narzędzia nieiskrzące muszą być przechowywane ze specjalną dbałością, od czasu do czasu czyszczone w celu usunięcia zanieczyszczeń bądź żelaznych pozostałości, które mogą osłabić niezawodność narzędzi nieiskrzących.
Przesuwne pokrętło z czopem kwadratowym
Pokrętło przesuwne ma wiele zastosowań w miejscach o dużej przestrzeni.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140125803 |
| Kod eCl@ss | 21040218 |
| Długość całk./opak. | 250mm |
| Square Drive | 1/2" calowe |
| Nr produktu | 117-1002 |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 310g |