Pokrętło przegubowe 12", 1/2" Yamoto YMT5826570K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pokrętło przegubowe 12", 1/2" Yamoto YMT5826570K
Yamoto YMT-582-6570K
YMT5826570K
POKRETLO PRZEGUBOWE 12", 1/2" Yamoto
YMT-582-6570K
SM.CK016,78,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
Posiada precyzyjnie dopasowany przegub i gumową rękojeść.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Yamoto |
| EAN13 Barcode | 5036140213838 |
| eCl@ss Code | 21040211 |
| Długość całkowita | 300 mm |
| Supplier Part No. | YMT-582-6570K |
| UNSPSC Code | 27111704 |
| Waga elementu | 645 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | |
| No. of Teeth | |
| Długość całkowita | 300mm 12" cal |
| Typ produktu | Swivel Handle |
| Drive Type | |
| Liczba elementów | |
| Standard, norma | |
| Wykończenie, powłoka | |
| Drive Size | 1/2" cal |