Pokrętło przegubowe 18" 1/2" Kennedy KEN5826545K SPC-19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$69.56
Cena regularna:
$56.56
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pokrętło przegubowe 18", 1/2" Kennedy KEN5826545K
Kennedy KEN-582-6545K
KEN5826545K
POKRETLO PRZEGUBOWE 18", 1/2" Kennedy
KEN-582-6545K
SM.CK016,128,1ZLNE
Narzędzia Cromwell
Część czołowa posiada zawias pozwalający ustawiać klucz dokładnie pod określonym kątem.
Opis:
Replacement Knuckle = Radełko zapasowe
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy-Pro |
| EAN13 Barcode | 5036140135161 |
| eCl@ss Code | 21040211 |
| Grip | American |
| Długość całkowita | 450 mm |
| Supplier Part No. | 5826545K |
| UNSPSC Code | 27111704 |
| Waga elementu | 1099 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | |
| No. of Teeth | |
| Długość całkowita | 450mm 18" cal |
| Typ produktu | Swivel Handle |
| Drive Type | |
| Liczba elementów | |
| Standard, norma | |
| Wykończenie, powłoka | |
| Drive Size | 1/2" cal |