Pokrętło wkrętakowe do bitów 1/4" Kennedy KEN5737420K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pokrętło wkrętakowe do bitów 1/4" Kennedy KEN5737420K
Kennedy KEN-573-7420K
Pokrętło wkrętakowe do bitów 1/4"
KEN-573-7420K
Opis produktu
Trzpień ze stali chromowo-wanadowej z kształtowaną w formie rączką z dwumateriałowym chwytem dla zwiększenia komfortu użytkownika, pozwalającym nawywieranie większej siły.Stały trzpień z chwytem magnetycznym z systemem szybkiego uwalniania. Długość całkowita 185 mm, przy długości trzpienia 80 mm.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Cabinet; Mechanic; Engineers |
| Długość ostrza | 80mm |
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140123724 |
| Kod eCl@ss | 21040404 |
| Handle Length | 105mm |
| Zawiera | Quick Release Magnetic Bit Holder |
| Długość całk./opak. | 185mm |
| Screwdriver Type | Bit Screwdriver |
| Nr produktu | KEN-573-7420K |
| Kod UNSPSC | 27112814 |
KEN5737420K
POKRETLO WKRETAKOWE DO BITOW 1/4" Kennedy
KEN-573-7420K
SM.CK016,49,5ZLNE
Narzędzia Cromwell