Pokrywa do pojemników składanych Euro 600x400mm Matlock MTL4044402K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
600x400mm EURO CONTAINERLID Matlock MTL4044402K
Matlock MTL-404-4402K
MTL4044402K
600x400mm EURO CONTAINERLID Matlock
MTL-404-4402K
SM.CK016,40,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Pokrywy do kontenerów Euro, wykonane z tego samego twardego polipropylenu szarego.
Dostępne w dwóch rozmiarach: 400 x 300 i 600 x 400mm.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| Opis | Víko |
| EAN13 Barcode | 5036140226531 |
| eCl@ss Code | 21100490 |
| Supplier Part No. | 4044402K |
| UNSPSC Code | 24112003 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Silver Grey RAL 7001 |
| Number of Drawers | |
| Głębokość całk. | mm |
| Wysokość całkowita | 400 600mm |
| Szerokość całk. | 300 400mm |
| Numer produktu | DE 64 |
| Typ produktu | Euro Container Lid |
| Liczba elementów | szt; elem. |