Polerownica 13mm x13mm trzpień 3mm filcowa walcowa York Abrasives YRK2471160K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Polerownica 13mm x13mm trzpień 3mm filcowa walcowa York Abrasives YRK2471160K
York Abrasives YRK-247-1160K
YRK2471160K
KC-016,3,5ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | York |
| Średnica | 13 mm |
| EAN13 | 5036140220935 |
| Maksymalne obroty | 10000 rpm |
| Długość całkowita | 13 mm |
| Shank Size | 3 mm |
| Oznaczenie | YRK-247-1160K |
| UNSPSC | 23131505 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Head Diameter | 13.0mm |
| Materiał | Felt |
| Maksymalne obroty | 10,000 rpm revolutions per minute |
| Numer produktu | YRK-247-1160K |
| Typ produktu | Bobs |
| Średnica chwytu | 3mm |
| Shape | Cylindrical |
| Head Length | 13.0mm |
| Rozmiar | 13x13mm |
| For Use On | Aluminium Chrome Gold Non Ferrous Metals Plastics Silver Stainless Steel |