Półfabrykat 16mm kwadratowy 300mm 12" ze stali narzędziowej Kennedy KEN4210160K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Półfabrykat 16mm kwadratowy 300mm 12" ze stali narzędziowej Kennedy KEN4210160K
Kennedy KEN-421-0160K
KEN4210160K
Półfabrykat ZE STALI Narzędziowej, KWADRATOWY 16mmx300mm Kennedy
KEN-421-0160K
SM.CK016,31,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Stal wysokiej jakości. Dostępne w formie kwadratu lub prostokąta. Półfabrykaty metryczne wykonane zgodnie z: BS4235 Part 7 1972 grade steel odnośnik DIN 6885. Półfabrykaty calowe wykonane zgodnie z: BS46 PART 7 1958 grade steel.
Długość: 300mm i 12”. Inne rozmiary są dostępne na życzenie.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140107823 |
| eCl@ss Code | 35011790 |
| Wysokość | 16 mm |
| Długość | 300 mm |
| Shape | Kwadrat |
| Supplier Part No. | 4210160K |
| UNSPSC Code | 31231116 |
| Szerokość | 16 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Contents | |
| Wysokość | 16mm |
| Długość | 300mm |
| Shape | Kwadrat |
| Typ | Metryczny |
| Szerokość | 16mm |
| Size | 16 x 16mm |
| Liczba elementów | |
| Standard, norma | BS4235 Part 7 1972 Grade Steel |