Półfabrykat 1/8"x12" prostokątny ze stali narzędziowej 12" DIN6897 calowe Kennedy KEN4213080K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Półfabrykat 1/8"x12" prostokątny ze stali narzędziowej 12" DIN6897 calowe Kennedy KEN4213080K
Kennedy KEN-421-3080K
KEN4213080K
SM.CK016,5,1ZLNE
Narzędzia Cromwell
Długość: 300mm i 12”. Inne rozmiary są dostępne na życzenie.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140108035 |
| eCl@ss Code | 35011790 |
| Wysokość | 1/8" cal |
| Długość | 12" cal |
| Kształt | Kwadrat |
| Sup. Part No. | KEN-421-3080K |
| UNSPSC Code | 31231116 |
| Waga | 20 g |
| Szerokość | 1/8" cal |