Półfabrykat 36x20x300mm prostokątny ze stali narzędziowej 12" DIN6897 Kennedy KEN4212700K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
64,74 €
Cena regularna:
52,63 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Półfabrykat 36x20x300mm prostokątny ze stali narzędziowej 12" DIN6897 Kennedy KEN4212700K
Kennedy KEN-421-2700K
KEN4212700K
Półfabrykat ZE STALI Narzędziowej, prostokątny 36x20x300mm Kennedy
KEN-421-2700K
SM.CK016,161,4ZLNE
Narzędzia Cromwell
Stal wysokiej jakości. Dostępne w formie kwadratu lub prostokąta. Półfabrykaty metryczne wykonane zgodnie z: BS4235 Part 7 1972 grade steel odnośnik DIN 6885.
Półfabrykaty calowe wykonane zgodnie z: BS46 PART 7 1958 grade steel.
Długość: 300mm i 12”. Inne rozmiary są dostępne na życzenie.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 31231116 |
| eCl@ss Code | 35011790 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 4212700K |
| EAN13 Barcode | 5036140108011 |
| Długość | 300 mm |
| Shape | Rectangular |
| Szerokość | 36mm |
| Wysokość | 20 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Contents | |
| Wysokość | 20 mm |
| Długość | 300 mm |
| Numer produktu | |
| Shape | Rectangular |
| Type | Metryczny |
| Szerokość | 36 mm |
| Rozmiar | 36 X 20 mm |
| Standard, norma | BS4235 Part 7 1972 Grade Steel |