Półfabrykat 5/8"x12" prostokątny ze stali narzędziowej 12" DIN6897 calowe Kennedy KEN4213400K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Półfabrykat 5/8"x12" prostokątny ze stali narzędziowej 12" DIN6897 calowe Kennedy KEN4213400K
Kennedy KEN-421-3400K
KEN4213400K
KC-016,27ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Długość: 300mm i 12”. Inne rozmiary są dostępne na życzenie.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| EAN13 | 5036140108110 |
| ecl@ss | 35011790 |
| Wysokość | 5/8" cal |
| Długość | 12" cal |
| Shape | Square |
| Oznaczenie | KEN-421-3400K |
| UNSPSC | 31231116 |
| Szerokość | 5/8" cal |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Contents | |
| Wysokość | mm 5/8" cal |
| Długość | mm 12" cal |
| Numer produktu | |
| Shape | Square |
| Type | Inch |
| Szerokość | mm 5/8" cal |
| Rozmiar | mm 5/8 X 5/8" cal |
| Liczba elementów | |
| Standard, norma | BS46 Part 7 1958 |