Półuchwyt metalowy 15,5mm 1-rurowy do rur i kabli din1596 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627730K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Półuchwyty metalowe 15,5mm 1-rurowe do rur i kabli din1596 cynkowane 1szt. Matlock MTL6627730K
Matlock MTL-662-7730K
MTL6627730K
15.5mm (1-PIPE) HALF SADDLE CLAMP heavy duty BZP Matlock
MTL-662-7730K
SM.CK016,288,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
do rur
Szeroko stosowane
do mocowania rur i kabli we
wszystkich gałęziach przemysłu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140252622 |
| Size | 15.5 mm |
| Supplier Part No. | 6627730K |
| Typ | 1-Pipe |
| UNSPSC Code | 31162906 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Hole Diameter | 6.6mm |
| Długość | 32mm |
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | H940155 |
| Typ produktu | Half Saddle Heavy Duty (1 Pipe) |
| Size | 15.5mm |
| Band Width | 20mm |
| Opakowanie zbiorcze | 10 |
| Surface Treatment | Zinc Plated |
| Leading Standard | DIN 1596 |