Półuchwyt metalowy 16mm 1-rurowy do rur i kabli din72571 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627370K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Półuchwyty metalowe 16mm 1-rurowe do rur i kabli din72571 cynkowane 1szt. Matlock MTL6627370K
Matlock MTL-662-7370K
MTL6627370K
16mm (1-PIPE) HALF SADDLE CLAMP LIGHT DUTY BZP Matlock
MTL-662-7370K
SM.CK016,165,4ZLNE
Narzędzia Cromwell
do rur Szeroko stosowane do mocowania rur i kabli we wszystkich gałęziach przemysłu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140252356 |
| Size | 16 mm |
| Supplier Part No. | 6627370K |
| Typ | 1-Pipe |
| UNSPSC Code | 31162906 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Hole Diameter | 5.8mm |
| Długość | 35mm |
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | A940160-1 |
| Typ produktu | Half Saddle Clamp (1 Pipe) |
| Size | 16mm |
| Band Width | 12mm |
| Opakowanie zbiorcze | 1 |
| Surface Treatment | Zinc Plated |
| Leading Standard | DIN 72571 |