Półuchwyt metalowy 23mm 1-rurowy do rur i kabli din1596 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627750K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Półuchwyty metalowe 23mm 1-rurowe do rur i kabli din1596 cynkowane 1szt. Matlock MTL6627750K
Matlock MTL-662-7750K
MTL6627750K
23mm (1-PIPE) HALF SADDLE CLAMP heavy duty BZP Matlock
MTL-662-7750K
SM.CK016,621,4ZLNE
Narzędzia Cromwell
do rur
Szeroko stosowane
do mocowania rur i kabli we
wszystkich gałęziach przemysłu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140252646 |
| Size | 23 mm |
| Supplier Part No. | 6627750K |
| Typ | 1-Pipe |
| UNSPSC Code | 31162906 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Hole Diameter | 9mm millimetre |
| Długość | 43mm |
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | H940230 |
| Typ produktu | Half Saddle Heavy Duty (1 Pipe) |
| Size | 23mm |
| Band Width | 25mm |
| Opakowanie zbiorcze | 5 |
| Surface Treatment | Zinc Plated |
| Leading Standard | DIN 1596 |