Półuchwyt metalowy 33mm 1-rurowy do rur i kabli din1596 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627790K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Półuchwyty metalowe 33mm 1-rurowe do rur i kabli din1596 cynkowane 1szt. Matlock MTL6627790K
Matlock MTL-662-7790K
MTL6627790K
33mm (1-PIPE) HALF SADDLE CLAMP heavy duty BZP Matlock
MTL-662-7790K
SM.CK016,926,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
do rur
Szeroko stosowane
do mocowania rur i kabli we
wszystkich gałęziach przemysłu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140252684 |
| Size | 33 mm |
| Supplier Part No. | 6627790K |
| Typ | 1-Pipe |
| UNSPSC Code | 31162906 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Hole Diameter | 9mm millimetre |
| Długość | 56mm |
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | H940330 |
| Typ produktu | Half Saddle Heavy Duty (1 Pipe) |
| Size | 33mm |
| Band Width | 25mm |
| Opakowanie zbiorcze | 1 |
| Surface Treatment | Zinc Plated |
| Leading Standard | DIN 1596 |