Półuchwyt metalowy 4mm 2-rurowy do rur i kabli din72571 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627400K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Półuchwyty metalowe 4mm 2-rurowe do rur i kabli din72571 cynkowane 1szt. Matlock MTL6627400K
Matlock MTL-662-7400K
MTL6627400K
4mm (2-PIPE) HALF SADDLECLAMP LIGHT DUTY BZP Matlock
MTL-662-7400K
SM.CK016,123,6ZLNE
Narzędzia Cromwell
do rur Szeroko stosowane do mocowania rur i kabli we wszystkich gałęziach przemysłu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140252363 |
| Size | 4 mm |
| Supplier Part No. | 6627400K |
| Typ | 2-Pipe |
| UNSPSC Code | 31162906 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Hole Diameter | 4.8mm |
| Długość | 22.5mm |
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | A940040-2 |
| Typ produktu | Half Saddle Clamp (2 Pipe) |
| Size | 4mm |
| Band Width | 12mm |
| Opakowanie zbiorcze | 1 |
| Surface Treatment | Zinc Plated |
| Leading Standard | DIN 72571 |