Półuchwyt metalowy 7mm 1-rurowy do rur i kabli din72571 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627330K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Półuchwyty metalowe 7mm 1-rurowe do rur i kabli din72571 cynkowane 1szt. Matlock MTL6627330K
Matlock MTL-662-7330K
MTL6627330K
7mm (1-PIPE) HALF SADDLECLAMP LIGHT DUTY BZP Matlock
MTL-662-7330K
SM.CK016,99,1ZLNE
Narzędzia Cromwell
do rur Szeroko stosowane do mocowania rur i kabli we wszystkich gałęziach przemysłu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140252318 |
| Size | 7 mm |
| Supplier Part No. | 6627330K |
| Typ | 1-Pipe |
| UNSPSC Code | 31162906 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Hole Diameter | 4.8mm |
| Długość | 20.5mm |
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | A940070-1 |
| Typ produktu | Half Saddle Clamp (1 Pipe) |
| Size | 7mm |
| Band Width | 10mm |
| Opakowanie zbiorcze | 1 |
| Surface Treatment | Zinc Plated |
| Leading Standard | DIN 72571 |