Pompa hydrauliczna ręczna 700 bar 350ml 1/4" NPT Kennedy KEN5038800K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
241,42 €
Cena regularna:
196,27 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pompa hydrauliczna ręczna 700 bar 350ml 1/4" NPT Kennedy KEN5038800K KEN-503-8800K
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140023154 |
| Kod eCl@ss | 21049090 |
| Numer modelu | HPS035 |
| Oil Port Thread | 1/4 NPT |
| Oil Volume Per Stroke | 3.2 cc, 3,2ml |
| Głębokosć całk./opak. | 180 |
| Długość całk./opak. | 380 |
| Waga całkowita | 6.01 |
| Szerokość całk./opak. | 160 |
| Pressure Rating | 10,000 |
| Pressure Rating | 700 BAR |
| Nr produktu | HA350 |
| Kod UNSPSC | 27141000 |
| Usable Oil Capacity | 350 cc, 350ml |
| Waga | 5.70 kg |
KEN5038800K
POMPA HYDRAULICZNA ręczna 700 BAR 350cc (1/4" NPT) Kennedy
KEN-503-8800K
SM.CK016,568,2ZLNE
Narzędzia Cromwell