Pompa hydrauliczna ręczna 700 bar 600ml 1/4" NPT Kennedy KEN5038820K KEN-503-8820K
dostępny
Cena regularna:
$406.10
Cena regularna:
$330.17
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pompa hydrauliczna ręczna 700 bar 600ml 1/4" NPT Kennedy KEN5038820K KEN-503-8820K KEN-503-8820K
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140023178 |
| Kod eCl@ss | 21049090 |
| Numer modelu | HPS060 |
| Oil Port Thread | 1/4 "NPT |
| Oil Volume Per Stroke | 3,2 cm3, 3,2ml, 3,2cc |
| Głębokość całk./opak. | 170mm |
| Długość całk./opak. | 570mm |
| Waga całkowita | 7,4kg |
| Szerokość całk./opak. | 160 |
| Ciśnienie | 10000 |
| Ciśnienie | 700 bar |
| Nr produktu | HA600 |
| Kod UNSPSC | 27141000 |
| Usable Oil Capacity | 600 cc |
| Waga | 7,1 kg |