Pompa ręczna do oleju LP300 300ml Kennedy KEN5403000K KEN-540-3000K
dostępny
Cena regularna:
375,20 zł
Cena regularna:
305,04 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pompa ręczna do oleju LP300 300ml Kennedy KEN5403000K KEN-540-3000K
Kennedy KEN-540-3000K
POMPA Ręczna do OLEJU LP300 300ml
KEN-540-3000K
Opis produktu
Chromowo wykończona stal, teleskopowa ssąca tuba. Komfortowy uchwyt. Użyteczne dla smarów MPS płynów antykorozyjnych. Dopasowane do kontenerów wielkości 60 i 200ltr. Długość tuby 480 - 900mm. Do użycia z BSP i metrycznych gwintowanych beczek.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Discharge per Stroke | 300 ml |
| Kod EAN13 | 5036140116320 |
| Kod eCl@ss | 36150302 |
| Nr produktu | - |
| Kod UNSPSC | 27112902 |
| Waga elementu | 2 kg |
Informacje dodatkowe:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Capacity | L litre |
| Discharge per Stroke | 300ml |
| Product Number | |
| Suitable for Containers | 205ltr 60ltr |
| Weight Each | 2.0Kg |
| Pump Type | Lever Pump |
| Compatible Fluid | Diesel Non Corrosive Liquids Oil Petrol Water |
| Suction Tube Length | 480-900 mm millimetre |
KEN5403000K
POMPA ręczna DO OLEJU LP300 300ml Kennedy
KEN-540-3000K
SM.CK016,210,2ZLNE
Narzędzia Cromwell