Pompka nożna jednocylindrowa Senator SEN5035350K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pompka nożna jednocylindrowa Senator SEN5035350K
Senator SEN-503-5350K
SEN5035350K
SINGLE CYLINDER FOOT PUMP Senator SEN5035350K
Senator SEN-503-5350K
SM.CK016,53,7ZLNE
Stalowy cylinder, wskaźnik bieżącego ciśnieninia, gumowa podkładka pod nogę. Wąż z zaciskiem na kciuk Długość węża: 24”. Pojemność: 0 - 7bar/0 - 7kgf cm2 (100psi).
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Senator |
| Capacity | 0 - 7 bar |
| Capacity | 100 psi |
| EAN13 Barcode | 5036140009684 |
| eCl@ss Code | 21049090 |
| Głębokość całk. | 80 |
| Długość całkowita | 290 |
| Waga całkowita | 1.03 |
| Szerokość całk. | 90 |
| Supplier Part No. | SEN-503-5350K |
| UNSPSC Code | 27140000 |
| Waga elementu | 1.1 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość przewodu | m metre |
| Capacity | 0 - 7 bar bar 0 - 100 psi pounds per square inch |
| Display Type | Dial |
| Max. Pressure Reading | psi pounds per square inch |
| Numer produktu | 210014CB04 |
| Typ produktu | Foot Pump |
| Voltage | V voltage |
| Waga elementu | 1.1kg |
| Standard, norma | |
| Connection Type | Thumb-lock |
| Units Read | bar psi |
| Additional Features | Rubber foot-rest pad |