Poziomica czółenkowa 9" 225mm Senator SEN5102090K PRO25
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Poziomica czółenkowa 9" 225mm Senator SEN5102090K
Senator SEN-510-2090K
SEN5102090K
POZIOMICA czółenkowa 9"/225mm Senator SEN5102090K
SEN-510-2090K
SM.CK016,9,4ZLNE
Magnetyczna podstawa. Wykonanie z odpornego na uderzenia plastiku ABS. Trzy fiolki: pozioma, pionowa i 45°. Dokładność: 1mm/1000mm.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Senator |
| EAN13 Barcode | 5036140004283 |
| eCl@ss Code | 21160590 |
| Długość | 230 mm |
| Długość | 9" cal |
| Głębokość całk. | 15 |
| Długość całkowita | 230 |
| Waga całkowita | 0.062 |
| Szerokość całk. | 40 |
| Supplier Part No. | SEN-510-2090K |
| UNSPSC Code | 27111802 |
| Waga elementu | 140 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ podstawy | Magnetic |
| Number of Vials | 3 |
| Długość całkowita | 230mm 9" cal |
| Szerokość całk. | 16mm 5/8" cal |
| Accuracy | 1.0mm/m |
| Body Material | Plastic |
| Wykończenie, powłoka | |
| Kolor obudowy, korpusu | Żółty |
| Level Type | Torpedo Level |
| Vial Type | 45° Horizontal Vertical |
| Vial Visibility | Front Viewing |
| Vial Material | Acrylic |
| Level Features | Impact Resistant |