Poziomica stolarska 1200mm 48" Kennedy KEN5100480K KEN-510-0480K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Poziomica stolarska 1200mm 48" Kennedy KEN5100480K KEN-510-0480K
Kennedy KEN-510-0480K
POZIOMNICA STOLARSKA 1200mm/48"
KEN-510-0480K
Opis produktu
Profesjonalna poziomica z trzema fiolkami, poziomą i dwiema pionowymi. Poziomnica wykonana z aluminium z jedną powierzchnią przyłożenia frezowaną. Malowana farbą proszkową z plastikowymi obustronnymi zakończeniami. Jeden otwór do wieszania.Dokładność: 0.75mm/m.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140003583 |
| eCl@ss Code | 21160590 |
| Supplier Part No. | 5100480K |
| UNSPSC Code | 27111802 |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ podstawy | Non-magnetic |
| Number of Vials | 3 |
| Długość całkowita | 1200 mm 48" cal |
| Szerokość całk. | 22 mm 7/8" cal |
| Model, kod produktu | |
| Średnica | mm |
| Accuracy | 0.048° stopni 0.75mm/m |
| Body Material | Aluminium |
| Finish/Coating | Powder Coat Finish |
| Kolor obudowy, korpusu | Czerwony |
| Level Type | Box-beam Level |
| Vial Type | 45° stopni Horizontal Vertical |
| Vial Visibility | Front Viewing Upside-down Viewing |
| Vial Material | Acrylic |
| Level Features | Plastic End Caps |
KEN5100480K
POZIOMNICA STOLARSKA 1200mm/48" Kennedy
KEN-510-0480K
SM.CK016,81,2ZLNE
Narzędzia Cromwell