Precyzyjne Imadło szlifierskie, 63x85x32mm, 0.005mm ACC Atlas Workholders ATL4452010K ATL-445-2010K PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Precyzyjne Imadło szlifierskie, 63x85x32mm, 0.005mm ACC Atlas Workholders ATL4452010K ATL-445-2010K
Atlas Workholders ATL-445-2010K
ATL4452010K
Precyzyjne Imadło szlifierskie, 63x85x32mm, 0.005mm ACC Atlas Workholders ATL4452010K
ATL-445-2010K
Opis produktu
Wykonane ze stali węglowej, precyzyjnie szlifowane wszystkie powierzchnie. Tuleja z brązu fosforowana, szczęki ruchome z pryzmami V pod kątem, 90°.Standardowe precyzyjne imadła szlifierskie:
Szczęki hartowane do twardości: HRC 58-62. Prostopadłość i równoległość powierzchni roboczych 0.005 do podstawy.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Atlas Workholders |
| Kod EAN13 | 5036140044043 |
| Kod eCl@ss | 21020601 |
| Wysokość szczęk | 32mm |
| Otwarcie szczęk | 85mm |
| Szerokość szczęk | 63mm |
| Głębokosć całk./opak. | 100 |
| Długość całk./opak. | 280 |
| Waga całkowita | 4.15 |
| Szerokość całk./opak. | 100 |
| Nr produktu | ATL-445-2010K |
| Kod UNSPSC | 27112102 |
| Waga elementu | 3.80 kg |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ podstawy | Fixed |
| Siła zacisku | |
| For Use With | |
| Wysokość szczęk | 32mm |
| Otwarcie szczęk | 85mm |
| Jaw Type | |
| Szerokość szczęk | 63mm |
| Wysokość całkowita | mm" cal |
| Długość całkowita | 190mm |
| Szerokość całk. | 63mm |
| Model, kod produktu | PTV063 |
| Throat Depth | mm" cal |
| Mounting Type | Clamp/Bolt |
| Special Features | Precision Vice |
| Overall Dimensions | 190mm x 63mm |
| Overall Material | Carbon Steel |
| Materiał szczęk | Alloy Steel |
| Jaw Face Material | |
| Grubość szczęk | mm" cal |
| Maximum Compatible Pipe Size | mm" cal |
| Minimum Compatible Pipe Size | mm" cal |
| Wymiar szczęk | 63mm x 32mm |
| Compatible Pipe Size Range | |
| Compatible Vice Jaw Width | 63mm |
| Overall Jaw Material | |
| Vice Type | Toolmaker's Vice |
SM.CK016,600,1ZLNE