Pręt gwintowany BSW 1/4" 3ft stalowy calowy Qualfast QFT6391040K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pręt gwintowany BSW 1/4" 3ft stalowy calowy Qualfast QFT6391040K
1/4" BSWx3FT MILD STEEL STUDDING Qualfast QFT6391040K
Qualfast QFT-639-1040K
QFT6391040K
KC-016,3,2ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Colour-coded at each end of length for easy identification as shown.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Qualfast |
| EAN13 | 5036140320246 |
| Długość | 3 ft |
| Oznaczenie | QFT-639-1040K |
| Thread | 1/4" cal |
| UNSPSC | 31161618 |
| Waga elementu | 157 g |
Informacje dodoatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | 4.8 |
| Długość | 3ft |
| Materiał | Stal |
| Typ produktu | Mild Steel Studding |
| Thread | BSW |
| Rozmiar gwintu | 1/4" |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Surface Treatment | Plain |
| Leading Standard | DIN 975 |