Pręt gwintowany M10 1m stalowy klasa 4.6 Qualfast QFT6390100K PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pręt gwintowany M10 1m stalowy klasa 4.6 Qualfast QFT6390100K
M10x1MTR MILD STEEL STUDDING Qualfast QFT6390100K
Qualfast QFT-639-0100K
QFT6390100K
KC-016,5,1ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Mild Steel - Grade 4.6 Self-Colour: Metric
Colour-coded at each end of length for easy identification as shown.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Qualfast |
| EAN13 | 5036140320062 |
| Długość | 1 m |
| Oznaczenie | QFT-639-0100K |
| Thread | M10 |
| UNSPSC | 31161618 |
| Waga elementu | 490 g |
Further information
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | 4.8 |
| Długość | 1M |
| Materiał | Stal |
| Typ produktu | Mild Steel Studding |
| Thread | Metryczny |
| Rozmiar gwintu | M10 |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Surface Treatment | Plain |
| Leading Standard | DIN 975 |