Pręt gwintowany M10 300mm stalowy klasa 4.6 Qualfast QFT6390600K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pręt gwintowany M10 300mm stalowy klasa 4.6 Qualfast QFT6390600K
M10x300mm MILD STEEL STUDDING Qualfast QFT6390600K
Qualfast QFT-639-0600K
QFT6390600K
KC-016,3,6ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Mild Steel - Grade 4.6 Self-Colour: Metric
Colour-coded at each end of length for easy identification as shown.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Qualfast |
| EAN13 | 5036140320178 |
| Długość | 300 mm |
| Oznaczenie | QFT-639-0600K |
| Thread | M10 |
| UNSPSC | 31161618 |
| Waga elementu | 147 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | 4.8 |
| Długość | 300mm |
| Materiał | Stal |
| Typ produktu | Mild Steel Studding |
| Thread | Metryczny |
| Rozmiar gwintu | M10 |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Surface Treatment | Plain |
| Leading Standard | DIN 6334 |