Pręt gwintowany UNC 1" z miękkiej stali Qualfast QFT6393160K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pręt gwintowany 1" z miękkiej stali UNC Qualfast QFT6393160K
Qualfast QFT-639-3160K
QFT6393160K
1" UNC x 3FT MILD STEEL STUDDING Qualfast
QFT-639-3160K
KC-016,42ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Każdy rozmiar oznakowany innym kolorem celem ułatwienia identyfikacji.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Qualfast |
| EAN13 | 5036140320550 |
| Długość | 3 ft |
| Oznaczenie | QFT-639-3160K |
| Thread | 1" cal |
| UNSPSC | 31161618 |
| Waga elementu | 2.72 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | 4.8 |
| Długość | 3ft |
| Materiał | Stal |
| Typ produktu | Screwed Studding |
| Thread | UNC |
| Rozmiar gwintu | 1" |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Surface Treatment | Plain |
| Leading Standard | BS 4882 |