Profesjonalna poziomica 1800mm Kennedy KEN5103480K SPC-19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
62,98 €
Cena regularna:
51,20 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Profesjonalna poziomica 1800mm
Kennedy KEN-510-3480K
KEN5103480K
1800mm/72" PROFESSIONAL BOX SPIRIT LEVEL Kennedy
KEN-510-3480K
SM.CK016,167,6ZLNE
Narzędzia Cromwell
Konstrukcja z wytłaczanego aluminium z wykończeniem proszkowym. Trzy libelki zapewniające dużą widoczność: 1 pozioma, 2 pionowe. Osłony na końcach poziomicy absorbujące wstrząsy oraz planowanymi płaszczyznami na górze i dole zapewniające precyzyjny pomiar. Podziałka ułatwiająca zaznaczanie pomiaru.
Dokładność: 0.5mm/m.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27111802 |
| eCl@ss Code | 21160590 |
| Producent | Kennedy-Pro |
| Supplier Part No. | 5103480K |
| EAN13 Barcode | 5036140243620 |
| Długość całkowita | 72" cal |
| Długość całkowita | 1800 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ podstawy | Non-magnetic |
| Number of Vials | 3 |
| Długość całkowita | 1800mm 72" cal |
| Szerokość całk. | 22mm 7/8" cal |
| Accuracy | 0.5mm/m |
| Body Material | Aluminium |
| Wykończenie, powłoka | Powder Coat Finish |
| Kolor obudowy, korpusu | Czerwony |
| Level Type | Box-beam Level |
| Vial Type | 45° Horizontal Vertical |
| Vial Visibility | Front Viewing Upside-down Viewing |
| Vial Material | Acrylic |
| Level Features | Hand Grips |