Profesjonalny uchwyt do pilników No.1 dwumateriałowy Kennedy KEN5315010K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
No.1 BI-MATERIAL FILE HANDLE Kennedy KEN5315010K
Kennedy KEN-531-5010K
KEN5315010K
No.1 BI-MATERIAL FILE HANDLE Kennedy
KEN-531-5010K
SM.CK016,8,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
Polipropylenowe uchwyty do pilników z otworem do wieszania, z przeciwpoślizgowymi nakładkami z żebrowanej gumy zwiększającymi komfort i wydajność pracy.
Dostępne w trzech wielkościach:
Rozmiar 0.
Rozmiar 1.
Rozmiar 2.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy-Pro |
| EAN13 Barcode | 5036140296718 |
| eCl@ss Code | 21042102 |
| Size | No. 1 |
| Suitable File Length | 200 - 250 mm |
| Supplier Part No. | 5315010K |
| UNSPSC Code | 27112011 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Black/Red |
| Handle Length | 112mm |
| Numer produktu | TEC-YM 8-10 |
| Size | 1 |
| Handle Material | Polypropylene |
| Special Features | Hanging hole Rubber grip |
| File Length | 200-250mm |