Pryzma frezarska Vee 75x33x60mm Oxford Precision OXD3702110K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pryzma frezarska Vee 75x33x60mm Oxford Precision OXD3702110K
Oxford Precision OXD-370-2110K
OXD3702110K
Pryzma frezarska 'VEE' 75x33x60mm (2) Oxford OXD3702110K
OXD-370-2110K
Opis produktu
Dopasowane i numerowane wykonane z wysokiej jakości odlewów żeliwnych. Pryzmy frezerskie (90°). Sprzedawane parami.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Oxford Precision |
| Kod EAN13 | 5036140155138 |
| Wysokość całk./opak. | 60mm |
| Długość całk./opak. | 75mm |
| Szerokość całk./opak. | 33mm |
| Kod UNSPSC | 41111627 |
| Vee Capacity | 45mm |
| Weight per Pair | 1.7 kg |
SM.CK016,319,4ZLNE