Przecinak 12x255mm płaski Kennedy KEN5053260K PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przecinak 12x255mm płaski Kennedy KEN5053260K
Kennedy KEN-505-3260K
Przecinak płaski 12x255mm
KEN-505-3260K
Opis produktu
Stal chromowo-wanadowaWyprodukowane z wysokiej jakości stali chromowo-wanadowej ze szlifowaną częścią tnącą i ośmiokątnym trzonem zgodne z BS 3066. Do prac murarskich, konstrukcji z kamienia i metali zimnych.
Płaskie
Używane do cięcia i kruszenia zimnych metali i muru.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140109735 |
| Kod eCl@ss | 21040605 |
| Długość | 255mm |
| Octagon | 9mm |
| Głębokosć całk./opak. | 7 |
| Długość całk./opak. | 255 |
| Waga całkowita | 0.145 |
| Szerokość całk./opak. | 13 |
| Kod UNSPSC | 27111901 |
| Szerokość | 12mm |
KEN5053260K
PRZECINAK PLASKI 12x255mm Kennedy
KEN-505-3260K
SM.CK016,17,7ZLNE
Narzędzia Cromwell