Przecinak 18x255mm płaski Kennedy KEN5054860K PRO20 PRO24-1
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przecinak 18x255mm płaski Kennedy KEN5054860K
Kennedy KEN-505-4860K
Przecinak płaski 18x255mm
KEN-505-4860K
Opis produktu
Stal chromowo-wanadowaWyprodukowane z wysokiej jakości stali chromowo-wanadowej ze szlifowaną częścią tnącą i ośmiokątnym trzonem zgodne z BS 3066. Do prac murarskich, konstrukcji z kamienia i metali zimnych.
Płaskie
Używane do cięcia i kruszenia zimnych metali i muru.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140109797 |
| Kod eCl@ss | 21040605 |
| Długość | 255mm |
| Octagon | 16mm |
| Głębokosć całk./opak. | 12 |
| Długość całk./opak. | 250 |
| Waga całkowita | 0.385 |
| Szerokość całk./opak. | 20 |
| Nr produktu | KEN-505-4860K |
| Kod UNSPSC | 27111901 |
| Szerokość | 18mm |
KEN5054860K
PRZECINAK PLASKI 18x255mm Kennedy
KEN-505-4860K
SM.CK016,26ZLNE
Narzędzia Cromwell